Witajcie

Witajcie

ewalukasz

To my, nietypowa polska rodzina 2+1 czyli ona, on i pies. Jesteśmy zwykłym małżeństwem pracującym na etacie. Niczym się nie wyróżniamy, ot taka przeciętna para. Jednak od maja 2014 roku zaczęliśmy się zmieniać. Wtedy to pojawił się Lind. Nie sądziliśmy, że jedno kudłate stworzenie może tak wszystko odmienić.

To prawda: okręcił nas sobie wokół łapy. Wszystko podporządkowane jest jemu, ale chcemy to robić i będziemy go rozpieszczać. Po to do nas trafił.

Od dawna chcieliśmy mieć psa ale byliśmy nieświadomi co to oznacza. Kilka lat temu pojechaliśmy do naszych przyjaciół – hodowców. Okazało się, że spóźniliśmy się – ostatni szczeniak pojechał tydzień wcześniej do Niemiec. Po ponad dwóch latach dostaliśmy telefon: „Lind wraca do Polski, zainteresowani?” Nie zastanawialiśmy się długo i wtedy się zaczęło…

O tym właśnie będzie ten blog. O naszych przygodach, zmartwieniach i radościach. A wszystko to związane z psem. Nie jesteśmy ekspertami. Nie jesteśmy idealnymi psimi rodzicami, ale się staramy i ciągle uczymy. Naszymi przemyśleniami podzielimy się tutaj. Jeśli zechcecie z nami zostać dłużej, będzie nam bardzo miło. Zapraszamy.

Ewa, Łukasz i Lind

 

PS. Więcej o nas możecie przeczytać klikając w odnośniki po prawej na górze: pies, ona, on

 

wróć na stronę główną

One thought on “Witajcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: